Cisosan Ionessa *Nessy*
EST & LV & LT & BALT & RUS JUN CH
EST & LV & LT & BALT & RUS & RKF & BLR CH!  
INTERNATIONAL CH !
sünd/ born: 15.02.2004 - 18.12.2013
kennel Cisosan (Soome),
kasvatajad/ breeders Helvi Leinonen ja Tarja Virtanen
EKL/ Estonian Kennel Union
SUGUPU/ PEDIGREE
Pesakonnad/ litters:
04.01.2011 - T-pesakond/ T-litter
20.11.2009 - O-pesakond/ O-litter
01.11.2008 - K-pesakond/ K-litter
06.10.2007 - G-pesakond/ G-litter
09.02.2006 - C-pesakond/ C-litter

3a 8k / 3 years and 8 months (okt.2007)                            12kuud / month                     

 

4a sünnipäev/ 4th birthday (15.02.08)
                                                                                                         
näitusel "näitamas" / "showing" 07.07.07
 

Nessy Pärnus 30.06.2007  (Tagaplaanil Nessy poeg Kenzie / on backround Nessy`s son Kenzie)

 

2006 detsember
 

2005 suvi/ summer
 

20 kuud/ month
 

12kuune / month

Juuli algul (2004) sai meie cavalieripere täiendust pisikese krapsaka Nessy näol (Cisosan Ionessa), kelle painäo taga on peidus üsna kaval ja atsakas tegelane - millegiga jänni ei jää, kedagi ei karda, ka endast suuremaid mitte! Nessy on tricolour, keda ma ammu olen Drama kõrvale igatsenud ja muidugi tüdruk. Ootasin teda juba enne tema sündimist ja pea 5 kuusena tõimegi ta koju päris kaugelt Põhja-Soomest kennelist Cisosan.

In the beginning of July(2004) our cavalierfamily had a new member - it was a little, happy dog named Cisosan Ionessa (Nessy).
Nessy is pretty smart and active. She doesn't get stuck with anything, doesn't fear anyone, even those, who are much bigger than she is.
Nessy is a tricolour, who I have desired for a long time beside my dear Drama and offcourse she is a girl.I was waiting for her even before she was born!  When Nessy was 5months old, we brought her home from pretty far North-Finland (Arkkukari), from the kennel Cisosan. As she was living there quite a long time, she still listens more name "Pirpana", how she was called at her Finnish-home... So, if we need to call her quikly, we all shout "Pirrrrrru!"- and there she comes!
 

 

12kuune/ month                          6kuune/ month

Esimestel näitustel on Nessyl väga hästi läinud – Väimelas TP Beebi, Beebi Bis 4; ESTÜ Erinäitusel TP Kuts ja Kuts BIS 2! Loodame, et ka edaspidi saab näitustel olema tema pärast põhjust rõõmustada… Siiski on Nessy meile toomise põhiline põhjus, et kennelis oleks uute, heade Inglise liinidega tricolour aretusemane. Siiani paistab, et võib rahul olla nii Nessy iseloomu (kartmatu ja samas rõõmus) , välimiku kui ka suurusega (7,5 kuusena kaalub Nessy ikka veel 5 kilo)! Nii Nessy isa kui ka vanaisa on pärit Inglismaalt ja sinnapoole – kui tõu kodumaa poole – tahaksime ka meie aretuse poolelt ikka vaadata ja pürgida! Tahaksime, et cavalier säiliks ikka sellise väikese ja kompaktse koerana, nagu ta oma kodumaal on. Nessy on meie kenneli suur lootus ja rõõmus päikesekiir pere igapäevaelus – suur-suur tänu teile, Tarja ja Helvi, et see pisike cavalieritüdruk nüüd siin meie südameid rõõmustab!

Nessy is a great hope for our kennel and a little sunstream in everyday life - Thank you very much, Tarja and Helvi from kennel Cisosan,
that we now have this small cavaliergirl brightening our lives

 

11kuune/ month
* * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * *  * * * * * *  * * *  * * *  * * *  * * *

<< Back