Royal Fantasy:

Cavalier King Charles Spanielid võitsid mu südame esimesel kohtumisel ja konkurentsitult esikohale on nad ka jäänud. Armastus ja huvi tõu edasise käekäigu vastu viisid ka oma kenneli loomiseni ning kennelnime "Royal Fantasy" kinnitamiseni 2003. aastal. Hetkel on kennelis viis cavalieri - kaks täiskasvanut (Helandros Fantasy Fiona - Fanny ja Summersweet DramaQueen . Drama) ning kaks juuniori, kes jäid meie esimesest pesakonnast koju kasvama (Royal Fantasy the Queen of Iceberg - Chilly ja Royal Fantasy the King of Riverdance - Dandy). Alates selle aasta juulist on meie kennelis kaks uustulnukat Soomest - cavalierikutsikas Nessy (Cisosan Ionessa) ja CLUMBERSPANIELI kutsikas (Spicy (Spice Twice Bohemia Baje). Ka nemad alustasid oma näituseteed juba sellel suvel/sügisel. Meie koerapere hulgas on alati keegi, kellega näitusele minna, seepärast võite meid kohata pea igal Eesti näitusel ja vahel kaugemalgi.

 

 

Tahaksin oma panuse anda aretuses kasutatavate cavalieride terviseuuringute sisseviimisel ning tutvustada huvilistele selle fantastilise perekoera õppe-ja töövõimet. Samuti vääriks see, kogu maailmas väga populaarne koeratõug, rohkem tuntust, kui ta siiani Eestis saavutanud on. Seega arvan, et ka tõu populariseerimise osas on võimalik palju ära teha. Hoolimata oma lühikesest praktikast koertega olen saanud palju abi ja toetust nii Eesti cavalierikasvatajatelt, kui ka Soomest - loodan seda koostööd ka tulevikus jätkata. Kuna olen kogenud kasvatajatelt ise palju abi saanud, olen alati valmis tõsise cavalierihuvilise küsimustele vastama. Küsi julgesti!

 Olen Eesti Cavalier King Charles Spanielite Tõuühingu Juhatuse, Tartu Spanjeliklubi, Eesti Spanielite Tõuühingu, Soome Cavalier King Charles Spanielite Tõuühingu, LEKK'i ja EKL liige.
 

Urve Tipp  
Cavalier King Charles Spanielite kasvataja

<< Tagasi